בריזה קלילה, מרחבי דשא ירוקים ואווירה של מועדון חברים. בין משחק למשחק, אפשר לנוח במסעדה מגרש הגולף של געש ממוקם בין שמורת געש והגן הלאומי חוף השרון. גן עדן במרחק נסיעה של כמה דקות מתל אביב.

זהו השילוב המנצח של ספורט ועסקים – גם נהנים וגם עובדים. כנראה שיש משהו באופיו החברתי של המשחק מצד אחד והתחרותי מן הצד האחר שמדרבן פעילות עסקית מיוחדת במינה מבחינות רבות. מפגש יחודי בין ספורט מסוג אחר, אנשים מעניינים ותרבויות שמתמזגות.

כביש פנימי, צפונית מזרחית לקיבוץ געש. כאן אין פקקים. האוויר נקי וצלול. רוח מביאה את ריח הים ומדגדגת בנחיריים. כרי דשא ירוקים מזמינים, חורשת עצים ואגם קטן מלא מים עד גדותיו. מועדון גולף טיפוסי. לכאן אפשר לברוח מזיהום האוויר של הכרך הגדול והסואן כשהלחץ מתגבר, להירגע באווירה הפסטוראלית, לפגוש חברים ולשחק.

עץ שיקמה בן למעלה ממאה שנים, שהוא גם הלוגו של המועדון מקדם את פני הבאים. כבר במגרש החניה אפשר להרגיש את השינוי. שלווה גדולה נפרשת מעל עשרות דונמים של דשא שמכוסח בקפדנות על ידי 'צבא' של גננים. המגרש עוצב על ידי פיטר מטקוביץ מדרום אפריקה ואליאס גיטלין מישראל.

נציגי החברים

ג'יל צדיקי – קפטן הנשים

אבי דגן – קפטן המועדון

זהו מגרש גולף אתגרי בן תשע גומות ו- 18TEES, אורך המסלול 2,700 מטרים.  המועדון, בבעלותם של האחים פלג (נחום ואליעזר) ושמעון טופור , נפתח בשנת 1999 ותוך זמן קצר- הפך למותג. האווירה נעימה ואינטימית. מספר החברים הוא כחמש מאות, כך שכולם מכירים את כולם ונפגשים גם באירועים שונים מחוץ למועדון.

המועדון פתוח שבעה ימים בשבוע משש בבוקר . מגרשי האימונים של בית הספר פתוחים גם בשעות הערב, כך שאם אתם עסוקים בעבודה במהלך היום,עדיין תוכלו להתפנות לדברים החשובים באמת, בשעות החשיכה ובלי תירוצים.

באקדמיה לגולף של געש , מאמנים מקצוענים וחברים בארגון ה-PGA .יש במועדון את חנות ה- "פרו-שופ", בה ניתן לרכוש את הציוד הדרוש לתלמידים ולשחקנים.כאמור,

ענף הגולף עובר מהפכה של ממש. הוא הולך וצובר פופולאריות וחודר לשכבות רחבות באוכלוסיה. קבוצות מהתחום העסקי (הייטק , בנקאות וחברות מסחריות) ומהמגזר הפרטי (ימי הולדת, חגיגות בר מצווה ויובל) נהנות מפעילות גולף מרוכזת המאפשרת התנסות המשלבת חוייה ספורטיבית ,חברתית וכרטיס כניסה מוזל לעולם הנחשק. המועדון פתוח לכלל הציבור הרחב ומספר החברים הולך וגדל בהתמדה.

קוד לבוש

הכניסה למתחם האימונים והעליה למגרש : בחולצת צווארון בלבד ,במכנסי בד או ג'ינס ( SMART JEANS ) ללא קרעים, בנעלי גולף או נעלי התעמלות.

לרכישת פעילויות